OEM gyártó - 3280543 erős ládafogantyú, sárg. horganyzott 150x20 mm (4 mm vtg. acél) (3280543)
0 / 5
0 / 5
Erős ládafogantyú, 150x20 mm 4 mm vtg. acélból Sárgára horganyzott Erős ládafogantyú, sárgára horganyzott Méret: 150x20 mm 4 mm vtg. acélból
| Termék ID: | #1558175 |
| Cikkszám: | 3280543 |
| anyagminőség: | acél |
| anyagvastagság (mm): | 4 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| furatszám: | 4 db |
| hossz (mm): | 150 mm |
| szélesség (mm): | 20 mm |
| típus: | 3280543 |