OEM - 3280545 ládafogantyú, fekete 90x65 mm (3280545)
0 / 5
0 / 5
Ládafogantyú, feketére porfestett 90x65 mm Ládákra helyezhető fogantyú. Rögzítse a kívánt helyre a szerkezetnek megfelelő csavarokkal.
| Termék ID: | #1557509 |
| Cikkszám: | 3280545 |
| anyagminőség: | acél |
| anyagvastagság (mm): | 1.5 mm |
| felület: | porfesték bevonat |
| furatszám: | 4 db |
| magasság (mm): | 65 mm |
| szélesség (mm): | 90 mm |
| típus: | 3280545 |