Mars & More - Pálmalevél formájú fém fogantyú, arany színű (EHGDKP)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1555578 |
| EAN kód: | 8716522062762 |
| Anyag: | Alumínium |
| Hosszúság: | 4.5 cm |
| Magasság: | 6.5 cm |
| Raktáron, várható kiszállítás eddig:: | 2.5 |
| Szélesség: | 5.5 cm |
| Termékkategória: | Otthon |