Ácsszerkezeti csavar, lapos peremes fejjel, Tx40, sárgára passz. , 8x160 /80 (50 db/doboz) (10013008016000005000)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5182637 |
| EAN kód: | 5996479335109 |
| Átmérő: | 8 mm |
| Csavar feje: | Belső kulcsnyílásos TX40 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kiszerelés: | 50 db/doboz |
| Kiszerelés mérete: | Nagy kiszerelés |
| Menethossz: | 80 mm |
| Teljes hosszúság: | 160 mm |