Ácsszerkezeti csavar, lapos peremes fejjel, Tx40, sárgára passz. , 8x200 /80 (10 db) (ZIP) (ZIP327)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5182024 |
| Átmérő: | 8 mm |
| Csavar feje: | Belső kulcsnyílásos TX40 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kiszerelés: | 10 db/tasak |
| Kiszerelés mérete: | Kis kiszerelés |
| Menethossz: | 80 mm |
| Teljes hosszúság: | 200 mm |