OEM gyártó - Ácsszerkezeti csavar SF 5x40/24 TX RM, sárgára horg
0 / 5
0 / 5
Ácsszerkezeti csavar süllyesztett fejjel (SF), TX, részmenetes, sárgára horganyzott
| Termék ID: | #5179894 |
| anyagminőség: | acél C1022 |
| átmérő (mm): | 5 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 9.7 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| hajtás: | TX |
| hossz: | 40 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 24 mm |