OEM gyártó - Ácsszerkezeti csavar SF 6x120/70 TX RM, sárgára horg
0 / 5
0 / 5
Ácsszerkezeti csavar süllyesztett fejjel (SF), TX, részmenetes, sárgára horganyzott
| Termék ID: | #5183650 |
| anyagminőség: | acél C1022 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| cipő méretek: | 35-38 |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 11.6 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| hajtás: | TX |
| ház anyaga: | acél |
| hossz: | 120 mm |
| kábel típus: | gumikábel |
| kiszerelés: | kézi flakon |
| központi magasságállítás: | igen |
| max kapacitás csöveknél (coll): | 1" |
| max kulcsnyílás anyacsavarokhoz (coll): | 1" |
| max terhelhetőség: | 16 A (3680 W) |
| menet: | M5 |
| menethossz típus: | részmenetes |
| önjáró: | igen |
| részben letekert kábel max terhelhetősége: | 4,8 A (1100 W) |
| részmenet hossza (mm): | 70 mm |
| tűzállósági osztály (DIN 4102): | B1 |
| vezeték keresztmetszet: | 3x1,5 mm2 |