OEM gyártó - Ácsszerkezeti csavar SF 6x80/50 TX RM, sárgára horg
0 / 5
0 / 5
Ácsszerkezeti csavar süllyesztett fejjel (SF), TX, részmenetes, sárgára horganyzott
| Termék ID: | #5186129 |
| anyagminőség: | acél C1022 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 11.6 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| hajtás: | TX |
| hossz: | 80 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 50 mm |