OEM gyártó - Állítócsavar 6x70 TX (horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Állítócsavar 6x70 TX (horganyzott) Fa vázszerkezetek szintezéséhez, például gipszkarton falak szerkezeti léceihez (a bordák stabilan tartják a léceket, így további alátámasztás nem szükséges a lécek alá)
| Termék ID: | #5187369 |
| anyagminőség: | acél |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 10 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | TX |
| hossz: | 70 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 40 mm |
| szabvány: | - |