OEM gyártó - D-fejű belsőkulcsnyílású csavar M8x16 TM - 10.9 (ISO 7380-1, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
D-fejű belsőkulcsnyílású csavar TM - 10.9 (ISO 7380-1, horganyzott)
| Termék ID: | #5186912 |
| anyagminőség: | 10.9 |
| átmérő (mm): | 8 mm |
| csavarfej kialakítás: | D-fejű |
| fej átmérő: | 14 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| laptáv méret (s): | 5 mm |
| menet: | M8 |
| menethossz (mm): | 16 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | ISO 7380-1 |