OEM gyártó - D-fejű faforgácslapcsavar 4, 5x35 PZ TM, sárgára horg
0 / 5
0 / 5
D-fejű faforgácslapcsavar PZ, tövig menetes, sárgára horganyzott
| Termék ID: | #5186710 |
| anyagminőség: | acél C1022 |
| átmérő (mm): | 4.5 mm |
| csavarfej kialakítás: | D-fejű |
| fej átmérő: | 8.9 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| hajtás: | PZ |
| hossz: | 35 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |