OEM gyártó - D-fejű kereszthornyú csavar M8x50 TM - 4.8 (DIN 7985, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
D-fejű kereszthornyú csavar, tövigmenetes - 4.8 (DIN 7985, horganyzott)
| Termék ID: | #5186233 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 8 mm |
| csavarfej kialakítás: | D-fejű |
| fej átmérő: | 16 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | PH |
| menet: | M8 |
| menethossz (mm): | 50 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 7985 |