OEM gyártó - D-fejű peremes belsőkulcsnyílású csavar M6x25 TM - 10.9 (ISO 7380-2, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
D-fejű peremes belsőkulcsnyílású csavar TM - 10.9 (ISO 7380-2, horganyzott)
| Termék ID: | #5187401 |
| anyagminőség: | 10.9 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | peremes D-fejű |
| fej átmérő: | 13.6 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| laptáv méret (s): | 4 mm |
| menet: | M6 |
| menethossz (mm): | 25 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | ISO 7380-2 |