OEM gyártó - DIN 6926 peremes műanyagbetétes önzáró csavaranya M6 - 8 (sima talp, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
DIN 6926 peremes műanyagbetétes önzáró csavaranya M6 - 8 Sima talp Horganyzott
| Termék ID: | #5184336 |
| anyagminőség: | 8 |
| csavarfej kialakítás: | peremes műanyagbetétes önzáró hatlapú |
| felület: | horganyzott |
| laptáv méret (s): | 10 mm |
| menet: | M6 |
| menethossz (mm): | 5.7 mm |
| perem átmérő (dc): | 14.2 mm |
| szabvány: | DIN 6926 |
| teljes magasság (h) (mm): | 8.8 mm |