OEM gyártó - Faforgácslapcsavar SF 4, 5x30 PZ TM, sárgára horg
0 / 5
0 / 5
Süllyesztett fejű faforgácslapcsavar, PZ hajtás, tövig menetes, sárgára passzivált felülettel
| Termék ID: | #5187472 |
| anyagminőség: | acél C1022 |
| átmérő (mm): | 4.5 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 8.8 mm |
| felület: | sárgára horganyzott |
| hajtás: | PZ |
| hossz: | 30 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |