OEM gyártó - gipszrost csavar Hi-Lo menettel 3, 9x35 PH (süllyesztett fejű, foszfátozottzott)
0 / 5
0 / 5
gipszrost csavar hi-lo menettel PH (süllyesztett fejű, foszfátozott) gipszrost (fermacell) lapok rögzítésére
| Termék ID: | #5183524 |
| átmérő (mm): | 3.9 mm |
| csavarfej kialakítás: | 60°-os süllyesztett fej |
| fej átmérő: | 8.4 mm |
| felület: | foszfátozott |
| hossz: | 35 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | - |