OEM gyártó - gyűrűs anya M24 - C15E (DIN582, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
DIN582 gyűrűs anya (horganyzott)
| Termék ID: | #5186009 |
| anyagminőség: | C15E |
| csavarfej kialakítás: | gyűrűs anya |
| felület: | horganyzott |
| menet: | M24 |
| menethossz (mm): | 20 mm |
| szabvány: | DIN 582 |
| teljes magasság (h) (mm): | 90 mm |
| WLL teherbírás (kg): | 1800 kg |