OEM gyártó - gyűrűs csavar M24x36 C15E (DIN 580, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
gyűrűs csavar, C15E anyagminőség (DIN 580, horganyzott)
| Termék ID: | #5187177 |
| anyagminőség: | C15E |
| csavarfej kialakítás: | gyűrűs |
| felület: | horganyzott |
| menet: | M24 |
| menethossz (mm): | 36 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 580 |
| teljes magasság (h) (mm): | 90 mm |
| WLL teherbírás (kg): | 1800 kg |