OEM gyártó - Hatlapfejű állványcsavar 8x240 (DIN 571, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Hatlapfejű állványcsavar DIN 571 (horganyzott)
| Termék ID: | #5187545 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 8 mm |
| csavarfej kialakítás: | hatlapú |
| csavarfej magassága (k): | 5.5 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HLF |
| hossz: | 240 mm |
| laptáv méret (s): | 13 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 144 mm |
| szabvány: | DIN 571 |