OEM gyártó - Hatlapfejű részmenetes csavar M6x60 - 8.8 (DIN 931, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Hatlapfejű részmenetes csavar (DIN 931, horganyzott, 8.8)
| Termék ID: | #5186967 |
| anyagminőség: | 8.8 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | hatlapú |
| csavarfej magassága (k): | 4 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HLF |
| laptáv méret (s): | 10 mm |
| menet: | M6 |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 18 mm |
| szabvány: | DIN 931 |
| szárhossz: | 60 mm |