OEM gyártó - hatlapú peremes anya M12 - 8 (DIN6923, horganyzott, bordázott talp)
0 / 5
0 / 5
DIN6923 hatlapú peremes anya bordázott talppal (horganyzott)
| Termék ID: | #5181949 |
| anyagminőség: | 8 |
| csavarfej kialakítás: | peremes hatlapfejű |
| felület: | horganyzott |
| laptáv méret (s): | 18 mm |
| menet: | M12 |
| menethossz (mm): | 12 mm |
| perem átmérő (dc): | 26 mm |
| szabvány: | DIN 6923 |
| teljes magasság (h) (mm): | 12 mm |