OEM gyártó - hatlapú peremes anya M6 - 8 (DIN6923, horganyzott, sima talp)
0 / 5
0 / 5
DIN6923 hatlapú peremes anya sima talppal (horganyzott)
| Termék ID: | #5181859 |
| anyagminőség: | 8 |
| csavarfej kialakítás: | peremes hatlapfejű |
| felület: | horganyzott |
| laptáv méret (s): | 10 mm |
| menet: | M6 |
| menethossz (mm): | 6 mm |
| perem átmérő (dc): | 14.2 mm |
| szabvány: | DIN 6923 |
| teljes magasság (h) (mm): | 6 mm |