OEM gyártó - hatlapú toldóanya M5 - 5 (DIN6334, horganyzott, m=3d)
0 / 5
0 / 5
DIN6334 hatlapú toldóanya (horganyzott)
| Termék ID: | #5179808 |
| anyagminőség: | 10 |
| csavarfej kialakítás: | hatlapú toldóanya |
| felület: | horganyzott |
| laptáv méret (s): | 8 mm |
| menet: | M5 |
| menethossz (mm): | 15 mm |
| szabvány: | DIN 6334 |
| teljes magasság (h) (mm): | 15 mm |