OEM gyártó - Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M10x25 tövigmenetes - 8.8 (DIN 912, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar, tövigmenetes - 8.8 (DIN 912, horganyzott)
| Termék ID: | #5183189 |
| anyagminőség: | 8.8 |
| átmérő (mm): | 10 mm |
| csavarfej kialakítás: | hengeres fejű |
| csavarfej magassága (k): | 10 mm |
| fej átmérő: | 16 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| laptáv méret (s): | 8 mm |
| menet: | M10 |
| menethossz (mm): | 25 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 912 |