OEM gyártó - Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M14x120 részmenetes - 8.8 (DIN 912, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar, részmenetes - 8.8 (DIN 912, horganyzott)
| Termék ID: | #5186449 |
| anyagminőség: | 8.8 |
| átmérő (mm): | 14 mm |
| csavarfej kialakítás: | hengeres fejű |
| csavarfej magassága (k): | 14 mm |
| fej átmérő: | 21 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| laptáv méret (s): | 12 mm |
| menet: | M14 |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 40 mm |
| szabvány: | DIN 912 |
| szárhossz: | 120 mm |