OEM gyártó - Hengeresfejű hornyolt csavar M6x12 TM - 4.8 (DIN 84, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Hengeresfejű hornyolt csavar, tövigmenetes - 4.8 (DIN 84, horganyzott)
| Termék ID: | #5184310 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | hengeres fejű |
| fej átmérő: | 10 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | SL |
| menet: | M6 |
| menethossz (mm): | 12 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 84 |