OEM gyártó - Kapupánt csavar 16x340 (DIN 603, 4.8 - horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Kapupántcsavar (DIN 603, 4.8 - horganyzott)
| Termék ID: | #5187596 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 16 mm |
| fej átmérő: | 38.8 mm |
| felület: | horganyzott |
| hossz: | 340 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 57 mm |
| szabvány: | DIN 603 |