OEM gyártó - Kapupánt csavar 6x45 (DIN 603, 4.8 - horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Kapupántcsavar (DIN 603, 4.8 - horganyzott)
| Termék ID: | #5186768 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| fej átmérő: | 16.5 mm |
| felület: | horganyzott |
| hossz: | 45 mm |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 18 mm |
| szabvány: | DIN 603 |