OEM gyártó - kisfejű tokrögzítő csavar 7, 5x112 TX (horganyzott)
0 / 5
0 / 5
kisfejű tokrögzítő csavar TX (horganyzott) nyílászárók beépítéséhez
| Termék ID: | #5183672 |
| anyagminőség: | acél |
| átmérő (mm): | 7.5 mm |
| csavarfej kialakítás: | kisfejű |
| fej átmérő: | 8 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | TX |
| hossz: | 112 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | - |