OEM gyártó - magas zárt anya M14 - 5 (DIN1587, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
DIN1587 magas zárt anya (horganyzott)
| Termék ID: | #5187245 |
| anyagminőség: | 5 |
| csavarfej kialakítás: | zárt anya |
| felület: | horganyzott |
| laptáv méret (s): | 22 mm |
| max becsavarási mélység (t): | 17.6 mm |
| menet: | M14 |
| szabvány: | DIN 1587 |
| teljes magasság (h) (mm): | 25 mm |