OEM gyártó - peremes D-fejű gipszkarton csavar famenettel 4, 2x35 PH (foszfátozottzott)
0 / 5
0 / 5
peremes D-fejű gipszkarton csavar famenettel PH (foszfátozottzott) faanyagra történő rögzítésre
| Termék ID: | #5185637 |
| átmérő (mm): | 4.2 mm |
| csavarfej kialakítás: | peremes D-fejű |
| fej átmérő: | 10.8 mm |
| felület: | foszfátozott |
| hossz: | 35 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | - |