OEM gyártó - Peremes hatlapfejű csavar M10x20 TM - 8.8 (DIN 6921, bordázott, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Peremes hatlapfejű csavar, tövigmenetes - 8.8 (DIN 6921, bordázott, horganyzott)
| Termék ID: | #5183483 |
| anyagminőség: | 8.8 |
| átmérő (mm): | 10 mm |
| csavarfej kialakítás: | peremes hatlapfejű |
| csavarfej magassága (k): | 9.2 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HLF |
| laptáv méret (s): | 15 mm |
| menet: | M10 |
| menethossz (mm): | 20 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| perem átmérő (dc): | 22.3 mm |
| szabvány: | DIN 6921 |