OEM gyártó - Süllyesztett fejű belsőkulcsnyílású csavar M12x30 TM - 10.9 (ISO 10642, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Süllyesztett fejű belsőkulcsnyílású csavar, tövigmenetes 10.9 (ISO 10642, horganyzott)
| Termék ID: | #5186974 |
| anyagminőség: | 10.9 |
| átmérő (mm): | 12 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 26.8 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| hossz: | 30 mm |
| laptáv méret (s): | 8 mm |
| menet: | M12 |
| menethossz (mm): | 22.6 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | ISO 10642 |