OEM gyártó - Süllyesztett fejű belsőkulcsnyílású csavar M6x50 RM - 10.9 (ISO 10642, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Süllyesztett fejű belsőkulcsnyílású csavar, részmenetes 10.9 (ISO 10642, horganyzott)
| Termék ID: | #5182148 |
| anyagminőség: | 10.9 |
| átmérő (mm): | 6 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 13.4 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | HEX |
| hossz: | 50 mm |
| laptáv méret (s): | 4 mm |
| menet: | M6 |
| menethossz típus: | részmenetes |
| részmenet hossza (mm): | 24 mm |
| szabvány: | ISO 10642 |
| szárhossz: | 46.3 mm |