OEM gyártó - Süllyesztett fejű hornyolt csavar M5x80 TM - 4.8 (DIN 963, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Süllyesztett fejű hornyolt csavar, tövigmenetes - 4.8 (DIN 963, horganyzott)
| Termék ID: | #5187271 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 5 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 9.2 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | SL |
| hossz: | 80 mm |
| menet: | M5 |
| menethossz (mm): | 77.5 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 963 |