OEM gyártó - Süllyesztett fejű kereszthornyos csavar M3x30 TM - 4.8 (DIN 965, horganyzott)
0 / 5
0 / 5
Süllyesztett fejű kereszthornyos csavar, tövigmenetes - 4.8 (DIN 965, horganyzott)
| Termék ID: | #5179806 |
| anyagminőség: | 4.8 |
| átmérő (mm): | 3 mm |
| csavarfej kialakítás: | süllyesztett fejű (SF) |
| fej átmérő: | 5.6 mm |
| felület: | horganyzott |
| hajtás: | PH |
| hossz: | 30 mm |
| menet: | M3 |
| menethossz (mm): | 28.35 mm |
| menethossz típus: | tövigmenetes |
| szabvány: | DIN 965 |