KTC - kereszthornyú csavarhúzó - 3 x 150 mm
0 / 5
0 / 5
A japán KTC márkájú csavarhúzók segítenek az összeszerelésben otthon, a műhelyben, építkezéseken vagy ipari környezetben. Tartós, edzett acélból készülnek, korrózióálló krómbevonattal rendelkeznek, kényelmes és ergonomikus nyelük pedig termoplasztikus gumiból készül. Hatszögletű szárforma. A KTC csavarhúzó jellemzői: ✅ Kereszthornyos csavarhúzó ✅ Mágneses szár: 3 × 150 mm ✅ Gumiból készült ergonomikus nyél ✅ Robusztus kivitel ✅ Hatszög alak csavarkulccsal való használathoz
| Termék ID: | #5782467 |
| Anyag: | acél, gumi |
| Csavarhúzó típusa: | Kereszt |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Hosszúság: | 285 mm |
| Súly: | 249 g |
| Szár mérete: | 3 x 150 mm |
| Származási ország: | Tajvan |
| Szélesség: | 33 mm |