SK11 - japán kereszthornyos csavarhúzó - 2 x 100 mm - piros
0 / 5
0 / 5
A japán SK11 csavarhúzói segítségedre lesznek otthoni összeszerelésnél, műhelyekben, építkezéseken vagy ipari környezetben. Tartós, edzett acélból készítik, fekete korrózióálló krómozással, és kényelmes, termoplasztikus gumiból készült ergonomikus nyéllel rendelkeznek. Az SK11 csavarhúzó jellemzői: ✅ Kereszthornyos csavarhúzó ✅ Mágneses szár: 2 × 100 mm ✅ Gumiból készült ergonomikus nyél ✅ Ideális nehezen elérhető helyekhez ✅ Bordázott nyél
| Termék ID: | #5782604 |
| Anyag: | acél, gumi |
| Csavarhúzó típusa: | Kereszt |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Hosszúság: | 230 mm |
| Markolat átmérője: | 32 mm |
| Súly: | 62 g |
| Szár mérete: | 2 x 100 mm |
| Származási ország: | Japán |