SK11 - japán villanyszerelő kereszthornyos csavarhúzó - 2 x 100 mm
0 / 5
0 / 5
A japán SK11 márka csavarhúzói segítenek a szerelésben otthon és a műhelyben, építkezéseken vagy ipari műveletek során. Tartós, edzett acélból készült, sárga szigetelőtokkal felszerelve, és kényelmes, termoplasztikus gumi markolattal rendelkezik. Az SK11 csavarhúzó jellemzői: ✅ Kereszthornyos csavarhúzó ✅ Mágneses szár: 2 × 100 mm ✅ Ergonomikus gumimarkolat ✅ Ideális nehezen hozzáférhető helyekre ✅ Kerek szár ✅ Sárga szigetelő borítás ✅ Műanyag kupak a nyél végén
| Termék ID: | #5782349 |
| Anyag: | acél, gumi |
| Csavarhúzó típusa: | Kereszt |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Hosszúság: | 220 mm |
| Markolat átmérője: | 40 mm |
| Súly: | 145 g |
| Szár mérete: | 2 x 100 mm |
| Származási ország: | Japán |