Extol - Premium 8803510 csiszolószalag 75x457 mm - P100 (fa-fém) 3 darab (8803510)
0 / 5
0 / 5
Végtelenített csiszolószalag 75x457 mm (3 darab) Alkalmas pl fa, fém, festett felületekhez Alumínium-oxid szemcsék P100 szemcseméret Végtelenített csiszolószalag 75x457 mm (3 darab) Alkalmas pl fa, fém, festett felületekhez Alumínium-oxid szemcsék P100 szemcseméret
| Termék ID: | #5198443 |
| Cikkszám: | 8803510 |
| anyagminőség: | alumínium oxid |
| csiszoló mérete: | 75x457 mm szalag |
| hossz (mm): | 457 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, fém, festék |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| szélesség (mm): | 75 mm |
| szemcseméret (finomság): | P100 |
| tartozék tulajdonság: | - |
| típus: | 8803510 |