HECHT - 0001781060 csiszolószalag 3 db (533x76 mm - P60) (0001781060)
0 / 5
0 / 5
csiszolószalag 3 db (533x76 mm - P60) csiszolószalag 3 db (533x76 mm - P60) Ajánlott a HECHT 1781 szalagcsiszolóhoz
| Termék ID: | #5190377 |
| Cikkszám: | 0001781060 |
| csiszoló mérete: | 150 mm átmérő |
| hossz (mm): | 533 mm |
| készlet darabszám: | 3 db / készlet |
| szélesség (mm): | 76 mm |
| szemcseméret (finomság): | P60 |
| típus: | 0001781060 |