HECHT - 001176620 delta csiszolópapír 10 db (140x80 mm - P120) (001176620)
0 / 5
0 / 5
delta csiszolópapír 10 db (140x80 mm - P120) delta csiszolópapír 10 db (140x80 mm - P120) Ajánlott a HECHT 1766 rezgőcsiszolóhoz
| Termék ID: | #5198890 |
| Cikkszám: | 001176620 |
| csiszoló mérete: | 125 mm átmérő |
| hossz (mm): | 140 mm |
| szélesség (mm): | 80 mm |
| szemcseméret (finomság): | P120 |
| tartozék tulajdonság: | 5 lyukas, tépőzáras |
| típus: | 001176620 |