Smirdex - 740 kerámiszemcsés gyaluív 70x400 mm - P180 (740440180)
0 / 5
0 / 5
Kerámiszemcsés gyaluív 70x400 mm - P180 Lyuk nélküli Mindenfajta felület csiszolására alkalmas Tépőzáras rögzítés Rendkívül hatékony, élettartama kb. 2-3x nagyobb, mint a hagyományos aluminium-oxidos csiszolóanyagoké. Eltömődés elleni, vízbázisú sztearát bevonattal rendelkezik. A kerámia csiszolószemcsék hosszú élettartamú, különösen éles csiszolóanyagot és szebb csiszolt felületet eredményeznek. Minden fajta felület csiszolására kiválóan alkalmas. Többek között karcmentes lakkok, E-coat, alapozók és egyéb autóipari anyagok csiszolására is. Kiválóan alkalmas nem tagolt, nagy fém és fafelületekre. Hordozó anyag: C, D latex papír Csiszoló szemcse: kerámia Kötőanyag: alap-és fedőgyanta Felület: nyitott (eltömődés elleni sztearát bevonat)
| Termék ID: | #5197808 |
| Cikkszám: | 740440180 |
| anyagminőség: | kerámia, gyanta, latexpapír |
| csiszoló felület mérete: | 70x400 mm |
| hossz (mm): | 400 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | univerzális, fém, fa, keményfa, festék |
| szélesség (mm): | 70 mm |
| szemcseméret (finomság): | P180 |
| tartozék tulajdonság: | tépőzáras |
| típus: | 740 |