Smirdex - 920 4x4 COMBI csiszolószivacs, nagyon finom 100x70x25 mm - P150 (920441400)
5 / 5
5 / 5
Finom csiszolószivacs 100x70x25 mm Sima, íves, ék és derékszög alakú felületekkel Szemcseméret P150 Száraz és nedves csiszolásra A csiszolószivacsok fa, fém, alapozott és festett felület, műanyag és gipszkarton nedves és száraz csiszolására lettek kifejlesztve. Könnyen kiválaszthatjuk a felület minőségének és alakjának megfelelőt, mindenfajta kézi csiszolási műveletelvégzésére alkalmasak. Méret: 100x70x25 mm Sima, íves, ék és derékszög alakú felületekkel Különösen alkalmas sarkok, élek csiszolására Száraz és nedves csiszolásra
| Termék ID: | #5198879 |
| Cikkszám: | 920441400 |
| anyagminőség: | - |
| hossz (mm): | 100 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, keményfa, fém, műanyag, gipszkarton, festék, univerzális |
| magasság (mm): | 25 mm |
| szélesség (mm): | 70 mm |
| szemcseméret (finomság): | P150 |
| tartozék tulajdonság: | - |
| típus: | 920 4x4 COMBI |