TOYA - YT-83221 Csiszolószalag 457 x 75 mm P40 (5 db/csom) (YT-83221)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5191842 |
| EAN kód: | 5906083832215 |
| Category: | Otthon és kert > Csiszolópapír, csiszolóvászon |
| Csiszolószalag hossza: | 457 mm |
| Csiszolószalag szélessége: | 75 mm |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Érdesség: | 40 |
| Eredeti megnevezés: | ABRASIVE BELT 75x457 GRIT 40 5PCS |
| Gép és tartozék változat: | Csiszolószalag 75mm széles |
| Kiszerelés: | 5 db/csomag |