TOYA - YT-83229 Csiszolószalag 533 x 75 mm P60 (5 db/csom) (YT-83229)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5191064 |
| EAN kód: | 5906083832291 |
| Category: | Otthon és kert > Csiszolópapír, csiszolóvászon |
| Csiszolószalag hossza: | 533 mm |
| Csiszolószalag szélessége: | 75 mm |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Érdesség: | 60 |
| Eredeti megnevezés: | ABRASIVE BELT 75x533 GRIT 60 5PCS |
| Gép és tartozék változat: | Csiszolószalag 75mm széles |
| Kiszerelés: | 5 db/csomag |