CreArt - Fa Pálcika Henger 10x0, 4 cm Natúr Kb. 100 Darab/Csomag (BS76)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. A CreArt fa pálcika csomag henger alakú, 10cm hosszú és 4mm átmérőjű natúr fa pálcákat tartalmaz. Egy csomagban kb. 100 db található. Ajánljuk bábkészítéshez, modellezéshez, makettezéshez, technika órára, de akár festékkeverőként is használható. Festhető és ragasztható.
| Termék ID: | #3617256 |
| Cikkszám: | BS76 |
| EAN kód: | 8696511136295 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12.3 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 1.2 cm |
| Méret (cm): | 10x0,4 |
| Súly (gr): | 60 gr |
| Súly (kg): | 0.06 |
| Szélesség (cm): | 11.1 cm |
| Terméktípus: | Fa Pálcika |