CreArt - Fa Pálcika Henger 10x0, 6 cm Natúr Kb. 25 Darab/Csomag (FEAA0029)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. A CreArt fa pálcika csomag henger alakú, 10 cm hosszú és 6 mm átmérőjű natúr fa pálcákat tartalmaz. Egy csomagban kb. 25 db található. Ajánljuk bábkészítéshez, modellezéshez, makettezéshez, technika órára, de akár festékkeverőként is használható. Festhető és ragasztható.
| Termék ID: | #3615663 |
| Cikkszám: | FEAA0029 |
| EAN kód: | 5996368183057 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 11.8 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 1.4 cm |
| Méret (cm): | 10x0,6 |
| Súly (gr): | 60 gr |
| Súly (kg): | 0.06 |
| Szélesség (cm): | 12.3 cm |
| Terméktípus: | Fa Pálcika |