CreArt - Fa Spatula 115x10 mm Vegyes Színekben 50 Darab/Csomag (FEAA0009)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. Cre Art spatula, lapos színes fapálca, 115x10 mm, 50 db/csomag. A csomagban 50 darab spatulát találsz A színezett spatula 6 színt tartalmaz. A spatula sokrétűen felhasználható és dekorálható. Alkalmas díszek, kreatív játékok, fa figurák készítéséhez. Ragasztható.
| Termék ID: | #3616452 |
| Cikkszám: | FEAA0009 |
| EAN kód: | 5996368188564 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 17.5 cm |
| Hosszúság (mm): | 115 |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 1.2 cm |
| Súly (gr): | 80 gr |
| Súly (kg): | 0.08 |
| Szélesség (cm): | 12.7 cm |
| Szélesség (mm): | 10 |
| Terméktípus: | Fa Pálcika |