CreArt - Fa Tojás Bükkfából 60 mm (FA TOJÁS 60MM)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. Fa tojás, 6 cm. A natúr, lakkozatlan fatermékek kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), mozaikkal, ragasztható rá papír, textil, pirográffal minták égethetőek rá. Decoupage-olása, díszítése előtt ajánlott a felületet megcsiszolni és megtisztítani, a jobb és tartósabb tapadás érdekében.
| Termék ID: | #3619348 |
| Cikkszám: | FA TOJÁS 60MM |
| EAN kód: | 5996368141316 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 4 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 4 cm |
| Méret (mm): | 60 mm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 6 cm |
| Terméktípus: | Fagolyó |